Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

Praca u nas

Strona główna

Zadowoleni klienci

Trwa budowa systemu kontroli ruchu kołowego na obszarze zielonogórskiego deptaku

powiększ

Rozpoczęły się prace budowlane związane z budową systemu ruchu kołowego na obszarze zielonogórskiego deptaku w ramach projektu pn.: "Zagospodarowanie zdegradowanej przestrzeni publicznej na terenie Miasta Zielona Góra". Autorem projektu jest nasze biuro. Zadanie polega na budowie systemu kontroli ruchu kołowego, który ma ograniczyć ruch w centrum Miasta Zielonej Góry, na który składają się:

- elektromechaniczne słupki chowane

- słupki stałe

- elementy małej architektury.

System uzupełniony jest o infrastrukturę sterującą i monitorującą umożliwjiającą zdalne zarządzanie przez Biuro Ochrony Wizyjnej Miasta Zielona Góra. Generalnym wykonawcą jest firma Indemar Sp z o.o. ze Szczecina. Jest to prawdopodobnie największa tego typu inwestycja realizowana przez jednostkę samorządu terytorialnego. Elektromechaniczne słupki chowane zostaną zastosowane w 12 lokalizacjach. Obszar, na którym realizowane są prace budowlane, zanjduje się pod kuratelą Wojewódzkiego Lubuskiego Konserwatora Zabytków.

Galeria

powiększ powiększ powiększ powiększ
Ul. Kupiecka Ul. Kazimierza Lisowskiego Al. Niepodległości Al. Niepodległości
       
© 2024 APS. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja cti.eu - hosting, certyfikaty SSL, domeny, webdesign