Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

Praca u nas

Strona główna

Zadowoleni klienci

Nieruchomości

swiadectwoaps-biuronieruchomosciOd początku powstania firmy APS Biuro Projektów Budownictwa, naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta. W tym celu staramy się systematycznie poszerzać zakres naszych usług, tak aby zapewnić kompleksową obsługę osób które zaufały naszemu doświadczeniu. Początkową działalność w zakresie usług projektowych poszerzyliśmy o pełnienie nadzoru inwestorskiego podczas trwania inwestycji, a począwszy od 2010 r. o doradztwo i obrót w zakresie nieruchomości. W szeregach firmy zatrudniony jest licencjonowany pośrednik w zakresie obrotu nieruchomościami, Pan Wojciech Stankiewicz, posiadający licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 11 155.

Uzyskane dotąd doświadczenie oraz stale poszerzane kompetencje pozwalają obecnie na kompleksową obsługę klienta zarówno w zakresie zakupu nieruchomości, wykonania prac projektowych, prowadzenie nadzoru inwestorskiego aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla zaplanowanej inwestycji. Służymy również pomocą przy wyborze firmy wykonawczej.

© 2024 APS. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja cti.eu - hosting, certyfikaty SSL, domeny, webdesign