Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

Praca u nas

Strona główna

Zadowoleni klienci

Centrum Logistyczne Grabowski otwarte

Centrum Logistyczne Grabowski otwarte

Miło jest nam poinformować, że w Słubicach rozpoczęło swoją działalność Centrum Logistyczne firmy Trasnport-Spedycja Grabowski zaprojektowane przez naszą firmę. Obiekt magazynowy o powierzchni 12 000 mzlokalizowany jest na działce o powierzchni 2 ha w pobliżu przejścia granicznego w Świecku.

więcej...

Nagroda w konkursie architektoniczno-urbanistycznym

Nagroda w konkursie architektoniczno-urbanistycznym
W dniu 19 stycznia 2016 r., w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej "Nadodrze" w Głogowie, odbyło się uroczyste wręczenie dla naszej firmy nagrody wyróżnienia w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami w parterze, miejscami postojowymi w kondygnacji częściowo lub całkowicie zgłębionej wraz z zagospodarowaniem terenu, zlokalizowanego w Głogowie przy ul. Strzeleckiej róg Nadbrzeżnej.
więcej...

Dojazd pożarowy nr 6 w obrębie leśnym Przytok

Dojazd pożarowy nr 6 w obrębie leśnym Przytok
W miesiącu listopadzie 2015 r. miało miejsce oddanie do użytkowania dojazdu pożarowego numer 6 w obrębie leśnym Przytok po jego gruntownej przebudowie, wykonanego na podstawie dokumentacji opracowanej przez nasze biuro.
więcej...
© 2021 APS. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja cti.eu - hosting, certyfikaty SSL, domeny, webdesign