Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

Praca u nas

Strona główna

Zadowoleni klienci

Rozpoczęcie budowy obiektu usługowo-handlowego w Gubinie

Rozpoczęcie budowy obiektu usługowo-handlowego w Gubinie
Od rozbiórek obiektów kubaturowych dawnej fabryki obuwia CARINA w Gubinie rozpoczęła się budowa obiektu usługowo-handlowego z materiałami budowlanymi u zbiegu ulic Al. Łużyckich, ul. II Armii Wojska Polskiego i Budziszyńskiej. W następnej kolejności zostały wykonane pale fundamentowe pod posadowienie słupów konstrukcyjnych hali. Zakończenie budowy zaplanowane jest na II kwartał 2016 r.
więcej...

Centrum Logistyczne Grabowski otwarte

Centrum Logistyczne Grabowski otwarte

Miło jest nam poinformować, że w Słubicach rozpoczęło swoją działalność Centrum Logistyczne firmy Trasnport-Spedycja Grabowski zaprojektowane przez naszą firmę. Obiekt magazynowy o powierzchni 12 000 mzlokalizowany jest na działce o powierzchni 2 ha w pobliżu przejścia granicznego w Świecku.

więcej...

Nagroda w konkursie architektoniczno-urbanistycznym

Nagroda w konkursie architektoniczno-urbanistycznym
W dniu 19 stycznia 2016 r., w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej "Nadodrze" w Głogowie, odbyło się uroczyste wręczenie dla naszej firmy nagrody wyróżnienia w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami w parterze, miejscami postojowymi w kondygnacji częściowo lub całkowicie zgłębionej wraz z zagospodarowaniem terenu, zlokalizowanego w Głogowie przy ul. Strzeleckiej róg Nadbrzeżnej.
więcej...
© 2024 APS. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja cti.eu - hosting, certyfikaty SSL, domeny, webdesign