Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

Praca u nas

Strona główna

Zadowoleni klienci

Nowy serwis APS!

Nowy serwis APS!

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy naszą nową stronę internetową. Mamy nadzieję, że nowoczesny, przejrzysty serwis,  w pełni przybliży Państwu zakres działalności APS Biura Projektów, pozwoli na lepsze zapoznanie się z naszą ofertą, doświadczeniem i możliwościami.

więcej...

Wyróżnienie w konkursie "Lubuski Mister Budowy 2011"

Wyróżnienie w konkursie "Lubuski Mister Budowy 2011"

Miło jest nam poinformować, że zaprojektowany przez nasze biuro budynek wielorodzinny przy ul. 31 Stycznia 7 w Sulechowie został wyróżniony w konkursie na najlepszy obiekt budowlany „Lubuski Mister Budowy – Edycja 2011” w kategorii budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne. Wręczenie dyplomu miało miejsce w dniu 21 września 2012 r. podczas Gali Budownictwa w Zielonej Górze.

więcej...

Dostaliśmy nagrodę za "Najładniejszy Budynek 2011 roku"

Dostaliśmy nagrodę za "Najładniejszy Budynek 2011 roku"

Miło nam poinformować, że w wyniku głosowania czytelników Gazety Lubuskiej, zaprojektowany przez nasze biuro budynek wielorodzinny, znajdujący się przy ul. 31 Stycznia 7, w Sulechowie - został wybrany jako „Najładniejszy Budynek 2011 roku” w plebiscycie tejże gazety. Wręczenie dyplomu miało miejsce w dniu 21 września 2012 r. podczas Gali Budownictwa w Zielonej Górze.

więcej...
© 2019 APS. Wszystkie prawa zastrzeżone.
powered by cmsPRO SSL24